Nazywam się Magdalena Pyznar i jestem autorką bestsellerowych powieści kryminalnych z nienachalnym wątkiem miłosnym “60”, “Sankcja” oraz “Układ”, które miały swoje premiery w 2022 i 2023 roku, a także powieści kryminalnej „Scalea” z premierą w 2023 roku. Powieści te odbiły się szerokim echem w mediach, a czytelnicy je pokochali!

Prywatnie jestem ogromną fanką Harlana Cobena, Stephena Kinga, czy B.A. Paris. Nigdy nie wyobrażałam sobie więc innej drogi pisarskiej, jak właśnie tej podobnej do drogi pisarskiej moich idoli.

Nigdy… aż do niedawna. Jakiś czas temu zrodził się w mojej głowie pomysł napisania książki dla mojej córki Zuzanny. Czytanie książek dzieciom rozwija mowę, wyobraźnię, ale też chęć do poznawania świata. W 2024 roku oddałam w ręce czytelników pierwszą książkę dla dzieci „Zuzanna przeprowadza się do Hiszpanii”. Książeczka przygotowana została w konsultacjach z nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a ilustracje do niej narysowała moja siostra Jagoda.

Poza pisaniem książek uwielbiam tańczyć, spędzać czas w kuchni, tworzyć nowe przepisy i… jeść. Przez 4 lata spełniałam się jako certyfikowany dietetyk. Pomogłam w tym czasie wielu kobietom dojść do wymarzonej sylwetki. Oprócz tego zrobiłam kurs na trenera personalnego, instruktora siłowni oraz instruktora jumping fitness. Przez nadmiar obowiązków zrezygnowałam z pracy jako dietetyk, jednak za namową byłych podopiecznych powracam! W zakładce “diety” znajdziesz możliwość wykupienia indywidualnych planów, a w zakładce “e-booki” znajdziesz e-booki kulinarne mojego autorstwa: “Kuchnia Magdy”, „Koktajle według Magdy”, „Zupy krem według Magdy”.

Mam nadzieję, że wszystkie moje publikacje trafią w twoje gusta!

Magdalena Pyznar